Konkurs z AGI BAGI

Uwaga najpierw ględzę – konkurs jest na końcu wpisu. Niezainteresowanych moim ględzeniem zapraszam od razu tam 🙂

Pamiętacie mój wpis o fajnych bajkach dla maluchów? Przez Wasze maile miałam go w planach od dawna, ale tak naprawdę ostatecznym impulsem do stworzenia go było nasze rodzinne wyjście do kina w celu obejrzenia AGI BAGI. Wybraliśmy się silną, siedmioosobową grupą w skład której wchodziła m.in. Pierworodna i jej kuzyni i wszystkim się podobało! Jeżeli do kina idzie 7 osób i wszyscy wychodzą zadowoleni to wiedz, że coś się dzieje!

Zachwycona tym co zobaczyłam z miejsca stworzyłam wspomniany wpis umieszczając w nim AGI BAGI. Jakież było moje zdumienie gdy po opublikowaniu wpisu napisała do nas… pani Dominika Osak – producentka Agi Bagi – proponując zorganizowanie konkursu dla naszych czytelników.

Jak widzicie z chęcią przystałyśmy na tę propozycję. Bardzo lubimy wspierać rodzime projekty, a Agi Bagi to produkcja Polska, która… robi furorę na świecie. Wiosną bajka będzie emitowana w 40 krajach na całym świecie m.in. Grecji, Włoszech, Rosji, ale także Tajlandii, Emiratach Arabskich i RPA. Fajnie kiedy rodacy odnoszą sukcesy! Mniej fajnie, że o tych sukcesach tak mało się mówi.

Jeżeli macie ochotę sami sprawdzić na czym polega fenomen Agi Bagi to obecnie bajkę można obejrzeć wyłącznie w Multikinie w ramach Poranków dla dzieci, czyli w weekendy o 10.30. Polecam wam z całego serca wyprawę z kilkulatkami jeśli jeszcze nie byliście z nimi w kinie. Seanse są krótkie, 45-minutowe, a cena biletu to 12 zł niezależnie od wieku widza, natomiast emocje i wypieki na pucołowatych polikach najmłodszego kinomaniaka – bezcenne. Pierworodna z radochy prawie eksplodowała bo „babciu tam zgasło światło, a potem pojawił się taki wieeeelki telewizor!!” Podobną relację zdała zresztą zdezorientowanej obsłudze Subwaya do którego udaliśmy się po seansie coby dogodzić mojemu i Wirgiliuszowemu żołądkowi.

Pamiętajcie przy tym, że AGI BAGI to jest bajka dla małych dzieci. Nie dla rodziców. To nie jest Shrek ani Pingwiny z Wiadomoskąd. Wy się nie ubawicie po pachy, ale dzieciaki i owszem 😉

A zatem czas na KONKURS

Do rozdania mamy 6 uroczych zestawów AGI BAGI w skład, których wchodzi
– kolorowanka “Agi Bagi” z kredkami,
– płyta DVD z odcinkiem AGI BAGI i bonusami
– breloczek z postacią z Agi Bagi,
– torba Agi Bagi,
a więc zestaw gadżetów, który powinien przypaść do gustu każdemu dziecku.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy

1a. Udostępnić (publicznie!! trzeba zaznaczyć na dole przy udostępnianiu taką kulę ziemską) na swojej tablicy na Facebooku plakat konkursowy (klik)
LUB
1b. Jeżeli nie masz Facebooka – zostać subskrybentem naszego newslettera (jeżeli już subskrybujecie nie musicie zapisywać się ponownie 😉 ).

2. Oszacować ile w sumie lat miała cała nasza siedmioosobowa grupa, która wybrała się do kina na AGI BAGI. Dla ułatwienia dodam, że grupa składała się z 4 osób dorosłych i 3 dzieci z których żadne jeszcze nie chodziło do szkoły. Najstarsza osoba miała 34 lata, a najmłodsza 2. Żeby było jeszcze łatwiej liczba ta mieści się w przedziale 110 – 170. 6 osób które będą najbliżej prawidłowej odpowiedzi wspólnie z AGI BAGI nagrodzimy. Jeżeli osób, które trafią będzie więcej – obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Odpalajcie zatem kalkulatory albo wpisujcie dowolną liczbę ze wspomnianego przedziału. Powodzenia! Zapomniałabym – odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tym postem na blogu.

Na Wasze komentarze czekamy do 30 stycznia 2015 do godziny 23.59. Wyniki podamy 31 stycznia w tym wpisie. Prosimy o uzupełnianie pola e-mail przy dodawaniu komentarza – nie będzie on widoczny dla pozostałych czytelników, a nam ułatwi skontaktowanie się z laureatami. Jeżeli laureat nie skontaktuje się z nami i nie poda adresu do wysyłki nagrody do 03.02.15 do godziny 23.59 nagroda przechodzi na kolejna osobę. Wysyłka nagrody wyłącznie na terenie Polski. Uwaga! Komentarze na blogu są moderowane – jeśli komentujesz u nas pierwszy raz, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem. Czasem w zalewie spamu możemy przez przypadek jakiś komentarz przeoczyć – jeżeli Twój komentarz nie pojawi się w ciągu 24 godzin daj nam proszę znać.

WYNIKI

Bardzo dziękujemy Wam za liczny udział w konkursie – matematycznej zagadce 🙂 W sumie nasza wycieczka miała 137 lat (34, 34, 29, 29, 6, 3, 2). Czterem osobom udało się trafić dokładnie w 137 i są to: Frantoska, Mrozia, Alicja Malicja i Ania. Niemniej jako że nagród mamy 6 to z zgodnie z regulaminem konkursu dwie pozostałe nagrody wędrują do osób które były najbliżej poprawnej odpowiedzi i to zgodnie z zasadą “kto pierwszy ten lepszy”, a osobami tymi są: caas (138) i Alicja (136). Lauretów prosimy o przesłanie danych adresowych potrzebnych do wysyłki nagrody na: kontakt@mataja.pl

Wpis jest rezultatem współpracy z Badi Badi.

Zespół mataja.pl - Danka, Ilona, Alicja.

59 komentarzy

Leave a Reply