Wielka akcja recenzencka nowych Pampers Premium Care

Niedawno w naszym domu miała miejsce wiekopomna chwila – ostateczne pożegnanie z pieluchami w ciągu dnia (bo noc to wciąż melodia przyszłości). Po ponad 5 latach nieprzerwanego korzystania tychże i konieczności pamiętania, że na każde dłuższe wyjście muszę władować do torebki także zapas pieluch, jest mi z tym co najmniej… dziwnie więc w co niektórych torebkach nadal mam poupychane awaryjne sztuki. Wiem jednak, że w domach wielu z was pieluszki wciąż stanowią pełnoprawnych lokatorów dlatego zapraszam was do wzięcia udziału w naszej wielkiej akcji recenzenckiej.

Ja wam dam pieluchy – wy je przetestujecie i wystawicie im cenzurkę!

I to nie byle jakie pieluchy, tylko pieluchy marki Pampers, która to właśnie towarzyszyła mi przez calutkie pięć lat. Towarzyszyła na tyle intensywnie, że ponad 2 lata temu – jeszcze w początkach bloga, jakaś perfekcyjna pani domu z oburzeniem zauważyła na jednym ze zdjęć, że w pokoju moich dzieci stoi wielki karton z Pampersami i orzekła, że to nie przystoi, bo jak nie mam gdzie gromadzić pieluch tak żeby schować je przed oczyskami postronnych, to powinnam kupować mniejsze paczki 😉

Rady nie posłuchałam i dalej kupowałam wielkie pudła, bo tak zwykle wychodziło taniej. Co jasne na początku próbowałam też innych pieluch, ale z ręką na sercu i absolutnie szczerze powiadam wam, że żadne nie pasowały nam tak dobrze jak Pampiradła – nie wiem bowiem co to odparzenia, problemy ze skórą w okolicy pieluszkowej, ograniczenie ruchów ze względu na sztywność pieluchy czy przeciekające niespodzianki, dlatego po kilkunastu zakończonych fiaskiem próbach z innymi markami pozostałam wierna Pampersom do dziś.

Miałam też ogromną przyjemność zobaczyć na własne oczy całe Centrum Badań i Rozwoju marki i porozmawiać z pracującymi tam przedstawicielami wielu nauk, którzy nieustannie głowią się nad tym jak jeszcze można ulepszyć ichnie pieluchy. Centrum wywarło na mnie ogromne wrażenie, więc w wolnej chwili polecam wam zerknięcie do relacji z mojej wizyty (klik), bo skala, rozmach, pomyślunek i pietyzm z jakim je zorganizowano imponują na tyle mocno, że przez moment zamarzyło mi się by wrócić do zawodu i pracować w takowej placówce. Wspominam o Centrum, bo rezultatem ciągłego główkowania jego pracowników jest najnowsza odsłona linii Premium Care – odsłona zielona, która zastąpiła poprzednią złotą. I to właśnie do jej przetestowania zapraszam was na końcu wpisu.

Zanim jednak do tego przejdziemy, pokażę wam jak przypomniałam sobie czasy pracy w laboratorium, przeprowadzając domowy test chłonności i jakości nowej odsłony Pampers Premium Care. A jako że czasem mi się za labem tęskni to z naprawdę dziką radością przystąpiłam do barwienia wody niebieskim barwnikiem spożywczym by pokazała nam jak wsiąka w pieluchę. Pieluchę maltertowałam do granic możliwości wlewając w nią naraz 100 ml płynu, czyli znacznie więcej niż zwykle siusia kilkumiesięczne niemowlę, o noworodkach nie wspominając – swoją drogą gdyby ktoś się zastanawiał ile moczu produkują maluchy to Hazinski (1992) podaje, że u noworodków są to 2-3 ml na kilogram masy ciała na godzinę, u niemowląt zaś są to 2 ml/kg/h.

Pielucha bez zająknięcia wytrzymała moje maltretowanie i wchłonęła w siebie wszystko do ostatniej kropelki, pokazując to wyraźnie za pomocą:

a) wskaźnika wilgoci – przydatnego dodatku, dzięki któremu od razu wiemy czy pielucha jest już pełna czy sucha, bowiem wraz ze wzrostem stopnia wilgotności w jej wnętrzu, wskaźnik zmienia kolor z początkowo żółtego na zielony

b) trzech kanalików, które kryją się w jej wnętrzu.

Kanaliki te mają za zadanie równomiernie i szybko rozprowadzić wilgoć w pieluszce tak by dziecko nie czuło z jej powodu dyskomfortu, a dodatkowo dzięki temu trójpodziałowi władzy – sprawią, że nawet gdy pielucha będzie pełna, nie będzie krępowała ruchów dzieciny, gdyż albowiem podział ten nie pozwoli na to by zbrylowany wkład pieluchy się przesuwał pod wpływem kopnięć małych nóżek. Fajnie to pokazywali w laboratorium testów Centrum Badań i Rozwoju, a wy sami możecie sprawdzić w domu – machając pełną pieluchą jak wariaci – zobaczycie że nic tam nie lata, a gdy zrobicie to z pieluchą bez kanalików latać będzie i owszem. W środku po rozcięciu wygląda to dokładnie tak:

Wspomniałam jednak na początku, że Premium Care zyskało teraz nie tylko nowe opakowanie, ale też nowe właściwości. Ich trzon stanowi nowa siateczka, czyli ta warstwa która jako pierwsza ma kontakt ze skórą dziecka i produktami ubocznymi jego radosnej przemiany materii. Czym nowa siateczka góruje nad poprzednią?

By to zobrazować w asyście krążącego wokół mnie i krzyczącego „mamo, dlaczego ciągle psujesz pieluchy?” Drugorodnego wycięłam siateczki z nowej i starej wersji Premium Care, nadziałam je na szklanki i obficie acz równomiernie i sprawiedliwie (nakładałam strzykawką żeby było po tyle samo) oblewałam… szamponem. Zrobiłam to nie dlatego, że postradałam zmysły tylko po to by w sposób w niegodzący w wasze zmysły estetyki i smaku pokazać jak, zwykle luźna i półpłynna niemowlęca kupka, zachowa się zetknięciu z pieluchą.

Nałożyłam więc po 10 ml szamponu na siateczki i docisnęłam łychą – wszak w naturalnych warunkach dziecię również zawartość pieluchy nieustannie dociska. Różnica między jedną a drugą siateczką była diametralna, bowiem gdy tak miąchałam łychą po nowej siateczce – wszystko co się znajdowało na jej powierzchni szybko przechodziło z niej do wnętrza, czyli kanalików, które natychmiast absorbują wilgoć.

Zaś w przypadku starej siateczki półpłynny stolec trafiał na znacznie trudniejszą do przebycia barierę:

Innymi słowy mamy naoczny dowód na to, że teraz skóra berbecia jest świetnie chroniona, nie tylko wtedy gdy do pieluchy trafi mocz, ale też wtedy gdy młodzież zechce napakować ją tym nieco bardziej wonnym i gęstym wytworem własnych trzewi.

UWAGA – PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE

Jeżeli macie ochotę osobiście sprawdzić właściwości nowych Pampers Premium Care i macie w domu dziecinę, która nosi rozmiar najlepiej 1, 2 lub 3 acz 4 i 5 też ostatecznie mogą być – to dajcie mi znać w komentarzach na blogu lub na FB pod postem, który was tu przekierował – napiszcie po prostu, że chcecie wziąć udział w teście i jaki rozmiar pieluszek wam wysłać.

Spośród wszystkich zgłoszeń na FB i blogu wybiorę 30 testerów do których polecą Pampersy – te osoby poproszę też by do 10 sierpnia umieściły krótką (albo długą – wasza wola) uczciwą recenzję pieluszek na stronie http://www.pampers.pl/star-produkt/pampers-premium-care#user-data-content, a także wypełnienie króciutkiej, bowiem jej wypełnienie zajmie wam maksymalnie 5-10 minut, stworzonej przeze mnie i wysłanej wam mailowo ankiety na temat tego jak się u was sprawdziły nowe Premium Care. Podsumowanie z waszych recenzji umieszczę na blogu – oczywiście anonimowo ;).  Skontaktujemy się z osobami wybranymi do recenzowania.

Zapraszam was do udziału i zgłaszania się!

Pełen nudny regulamin akcji TU.

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Pampers.

Autorka książki Pierwsze lata życia matki i współautorka Wspieralnika rodzicielskiego. Od niemal dekady przybliża rodzicom badania związane z tematami okołorodzicielskimi - nie po to by im doradzić, ale po to by ich ukoić. Czekoladoholiczka, która nie ma absolutnie żadnego hobby. Poza spaniem rzecz jasna. Pomysłodawczyni nurtu zabaw Montesorry, a także rodzicielstwa opartego na lenistwie. Prywatnie mama trójki dzieci.

321 komentarzy

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Basia

  Zgłaszam chęć. Rozmiar 4 🙂

  • Odpowiedz 18 lipca, 2017

   Klaudia

   Zglaszam chęć udziału gdyż urodzilam miesiąc temu corcie i testujemy różne pieluszki nie ukrywam,że by nam się bardzo przydały. Nosimy rozmiar 1.

   • Odpowiedz 19 lipca, 2017

    Madzik1103

    Zgłaszam się do testowania .rozmiar 4.ciekawe czy będą tak dobre i czy pokonają w teście moje obecne pieluchy ?

  • Odpowiedz 18 lipca, 2017

   Pani Rzepa

   Zgłaszam się. Rozmiar 3.

  • Odpowiedz 18 lipca, 2017

   Pati

   Gotowe do testu! Rozmiar 4

  • Odpowiedz 18 lipca, 2017

   Zuzanna

   Chętnie przetestujemy, przyjrzymy się, sprawdzimy, zrecenzujemy i opiszemy! Królewicz rozmiar 3:)

  • Odpowiedz 18 lipca, 2017

   Alice

   Zgłaszam chęć. Rozmiar 2.

  • Odpowiedz 19 lipca, 2017

   Agata Bednarz-Cybulska

   Jestesmy gotowe razem z Marysia do testowania pieluszek ? Rozmiar 4

  • Odpowiedz 20 lipca, 2017

   PAMPERS NAJLEPSZY JEST

   Chętnie przetestuje dlatego ze uwielbiam tą firmę używałam wcześniej dla mojej 8letniej teraz córki a teraz mam 5 miesięczna Myszkę i tez przetestuje z miłą chęcią moja Mysia będzie szczęśliwa napewno ??❤

  • Odpowiedz 20 lipca, 2017

   Oo

   Z dziką rozkoszą przetestujemy 🙂 rozmiar 2

  • Odpowiedz 28 października, 2017

   Mfk

   Moje dziecko po godzinie noszenia dostało dużego podrażnienia od tej siateczki, jest ona bardzo drażniąca, zwłaszcza dla poruszającego się dziecka, szkoda że nie ma ze starą siateczką, tamte były mega a te 100szt muszę wyrzucić do śmieci. Wszystkie pampersy polecam, oprócz tych nowości, jestem bardzo bardzo zawiedziona?????. Ja sama z taką ostrą siatką bym nie chciała nosić.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Angelika Świtaj

  Chętnie wezmę udział. 🙂 rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Nell

  Czy tutaj mogę się zgłosić? Jeśli tak,to zgłaszam się właśnie do testowania razem z dzieciem 😉

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Kasia

  Zglaszam chec testowania, rozmiar3:)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Nell

  O kurcze,rozmiar – 5 aktualnie 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Aneta

  Chętnie przetestuję rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Asia M-K

  Zgłaszam chęć udziału w teście, rozmiar pieluszek 4.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Kasia, mama Antosia

  To my z Antosiem 4 chętnie przetestujemy 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Helena Zet

  Ja też chcę testować 🙂 Rozmiar 5 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Asia P.

  Chętnie wezmę udział w akcji. Rozmiar 3 ☺

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Magdacer

  Poproszę 4

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Paula

  Chętna do testowania rozmiaru 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  justyna

  chce sprawdzić właściwości nowych Pampers Premium Care – rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Daria

  zgłaszam się! rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Paulina

  Zglaszam sie. Rozmiar 5

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Karolina

  Benek 4.Zglaszamy!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Inga

  Chętnie wezmę udział-rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Marta

  Pimpek chętny do testowania 2.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Marta Sta

  Kochana! Zgłaszam się po piątki razem z 9.5 miesięcznym Tymonem :-*

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ania

  Potestuję z przyjemnością ? Rozmiar 3.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Monika

  Zgłaszam udział razem z córeczką Milenka wczesniakiem?rozmiar 5

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  armein

  Może też się załapię? 🙂 rozmiar 5.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  ede flo

  Poproszę o rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Monika i Milenka

  Zgłaszam udział razem z córeczką Milenka wczesniakiem?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  ewap

  Chętna, rozmiar 5:)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Marlena

  Chętnie wezmę udział- rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Marta

  Hej, chętnie przetestujemy rozmiar 3. Póki co używamy pieluch marketowych, wychodząc z założenia, że „jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać”. Ale na teście widać, że różnica jest (nawet w obrębie samych Pampersów), więc chętnie przekonamy się na własnej, a raczej synka, skórze. Pozdrawiam!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Karolina

  Biorę, rozmiar 4

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Danka

  Lada moment urodzą się moje blíźniaki ( leżę właśnie pod ktg) i chętnie przetestujemy rozmiar 1 😉

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Kala

  Poproszę o rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Kasia84

  To będzie czysta przyjemność – zarówno dla mnie, jak i syna- poproszę rozmiar 6!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Monika

  zgłaszam się do testowania rozmiar nr czy (3) 🙂 jak czy zrobiłaś już kupkę kochanie?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  MagdalenaCzarna

  Chciałybyśmy z córeczką wziąć udział w testowaniu, używamy rozmiar 3.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  nyah

  Rozmiar 4 dla Ani poproszę! ?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  M on the Web

  Chętnie przetestuję rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Justyna

  Z miłą chęcią z Sarą przetestujemy rozmiar 3 . Miłego dnia

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Michalina

  Hania gotowa na testy – rozmiar 5.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Mart

  Zaintrygowana wpisem chetnie przetestuję na pupie rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ania Z

  Bardzo chętnie przetestuję rozmiar 1, na kilkudniową kruszynkę.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  See

  Do testów chyba wpada rozmiar 1,2 i 3 ale gdybyś zmieniła zadanie to chętnie przetestuje 4+. Używam 4 ale chętnie porównamy ciut większy rozmiar bo już przy pierwszym dziecku zastanawialam sie nad tym rozmiarem. Wtedy nie było okazji a teraz, kto wie….

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Tasza

  Chętne z córą 3 msce – rozm 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Olka

  Chętnie sprawdzimy rozmiar 1 lub 2:)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Marta

  Chętnie zrecenzuję rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Doris

  Chętnie z Tymkiem przetestujemy rozm. 4 ( lub 4+) 😉

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ania

  Zgłaszam się rozmiar 4 😉

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ola C.

  zgłaszam się 🙂 Hubert chętnie przetestuje rozm 4

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Zo

  Zosia gotowa do testów – rozmiar 4.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  ewulkaa

  Bardzo chętnie rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Klaudia

  Gotowa do testowania rozmiar 5

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Gabriela

  Zgłaszam się – rozmiar 4

  Rozmiar oczywiście dziecięcia ?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Julia

  Zgłaszam chęć testowania. Rozmiar 3.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Julita

  Jasne ze jestem chętna biorę 2?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Magda

  Zglaszam sie, rozmiar 5. 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Edyta

  My z chęcią przetestujemy nr 2

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Barbara Jar

  Jestem chętna na wielki test – rozmiar 2.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  At

  My chcielibyśmy przetestować rozmiar 1

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  alicjaB

  Mój syn właśnie wyrasta z dwójek, więc chętnie przetestujemy trójki:) Chociaż ja z pampersami mam akurat niezbyt ciekawe doświadczenia – to jedyne pieluchy, które przeciekały u córki;) Może te nowe będą lepsze?;)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Katarzyna

  Zgłaszam siebie i mojego malutkiego wybrednego syna do testów 🙂 syn dupkę ma w rozmiarze 3 i jest bardzo krytycznym i wymagającym testującym więc nasza opinia zadowoli nawet najbardziej wymagających maluchów i ich mamy.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  multiMama

  Zgłaszam się z moimi twinsami- rozmiary 2 i 3?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Bogusia

  My chętne! Rozmiar 3.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Magda

  Rozmiar 2:)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Monika

  Bardzo bardzo chętnie, poprosimy z Natalka rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Aleksandra Kiecol-Kuternoga

  9-tygodniowa Laurusia chętnie przetestuje ROZMIAR 2 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  anulagadula

  Jak są jakieś pieluchy, których w nocy nie przesika Tymon – Nobla im dać! Przetestujemy. 4

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Homozygotarecesywna

  Irenka potwierdza – chcemy testować! Właśnie wskakujemy w rozmiar 3!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Jola

  synek z chęcią przetestuje! rozmiar 3.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  suzana

  Poproszę 2 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Monika

  Zgadywanki nam nie wychodziły, może losowanki się udadzą.
  A tak swoją drogą, 62 wpisy w godzinę, to do jutra to tu z pińćset będzie!
  Rozmiar 3 na małą Tosiową pupcię 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ewelina

  Ja poproszę rozmiar 3:)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Magdalena

  Zgłaszamy się. Rozmiar 2.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Barbara

  Zgłaszam się, rozmiar 2.

  Mleczny Baron chętnie przetestuje co nowego Pampers stworzyl ponieważ właśnie wyrasta z rozmiaru 1;)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Mama Juliana

  Też chcę – razem z Julkiem ?Rozmiar 4 ?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Kamila

  Chetni na rozmiar 2:)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ania DD

  Poprosimy rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Pati

  Zgłaszam chęć. Rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Dawid

  Jestesmy chetni na przetestowanie rozmiaru 2. Nasz maluszek dosyc czesto i mocno juz teraz testuje jedynki 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Karolina

  Z największą przyjemnością testowałabym rozmiar 4!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Weronika

  Czekam na drugiego synka, chętnie przetestuję rozmiar 1 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Anuszka

  Jesteśmy z Tysia gotowe do testowania rozmiaru nr 4? pozdrawiamy!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Algo

  My już rozmiar 5, ale końca używania nie widać, wię chętnie przyjmiemy każdą sztukę.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Aga

  Zgłaszam się. Rozmiar 1

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Emila

  Emila z córą Łucją – może zająć się testowaniem 4 lub 4+

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Magda M.

  Zgłaszam się z testerem Mateuszem. Rozmiar 1.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Paulina M.

  Z przyjemnością przestestuję nowe Pampersy na moim synu 🙂

  • Odpowiedz 18 lipca, 2017

   Paulina M.

   Z przyjemnością się zgłaszam. Rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Paula

  Zgłaszam chęć 🙂 rozmiar 4 😉

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  POLA + KUBUŚ

  Zgłaszam się podwójnie po pampersy dla bliźniaków 🙂

  • Odpowiedz 18 lipca, 2017

   POLA + KUBUŚ

   Zgłaszam się podwójnie po pampersy dla bliźniaków ? rozmiar 4

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Aga Ka

  Zgłaszam chęć, rozmiar 1:)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Marta

  Jeśli można, poproszę czwórkę! !moja córeczka o super wrażliwej pupie chce poczuć różnicę!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ewa

  Zglaszam chęć udzialu dla synka waga 14kg to chyba rozmiar 4 czy juz 5? 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Jagoda

  Chętne do testowania. Rozmiar 3 🙂
  Hah, ale pewnie się nie dopchamy 😛

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Flancaa

  Zgłaszam się ja a bardziej moje dzieci? Rozmiar 5 i 2? Każdy chętny

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Anna

  Zgłasza się Jan, całe 3,5 tygodnia 🙂 rozmiar 1 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Brawurka

  Chętnie wezmę udział w akcji 😉
  Córka nosi rozmiar 1 ;)!

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Tubinka

  Chetnie wezme udzial. Rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Patrycja

  Poprosimy 3 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Anna Es

  Z przyjemnością przetestujemy te cudeńka, rozmiar 3.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Nina

  Zgłaszam chęć 🙂 Rozmiar 4(+)

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Monika

  Zgłaszam chęć w rozmiarze 5 🙂

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Kinga

  Zgłasza mama 1,5 roczna Karolinke
  Prosimy o rozmiar 4

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Anulka

  Chciałabym przetestować nowe premium care w rozmiarze 3. Jestem bardzo ciekawa czym różnią się od dotychczasowych.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Anna

  Zgłaszam się , rozmiar 3 😉

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ola

  Chętnie przetestujemy rozmiar 3.

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Grażyna

  Hej hej tu blizniaki chetnie przetwstuja rozmiar 3

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Paulina

  My też chcemy! Rozmiar 2

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Katarzyna

  Zgłaszamy się na testowanie rozmiaru 3. Witek z mamą ?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Tomek

  Z wielka checia podejde do testow; niby jeszcze nie mowie; ale swoje zdanie mam i potrafie je pokazac. Rozmiar 2 bedzie idealny. Zobacze czy jest mi wygodniej niz w zwykłych Pampersach.

  Tomek (5tygodniowy tester pieluch)

  PS a ankiete wypelni za mnie tata Marek ?

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Hania

  Ja już przetestowalam i chętnie podzielę się uwagami. Szczerze uważam, że poprzednie pieluszki były lepsze. Nowe mojego synka z AZS odparzają. Musieliśmy zrezygnować i przestawić się na zwykłe pampersy. A szkoda, bo że starych byłam bardzo zadowolona

 • Odpowiedz 18 lipca, 2017

  Ania

  Chętnie przetestuję, rozmiar 1

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  d0mi

  Mój Tomaszek ucieszyłby się (on naprawdę cieszy się na zmianę pieluchy) – zgłaszamy się z rozmiarem 3 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Magdalena

  A mój Franko chętnie zbada czy nowe premium care dają radę zatrzymać jego kupsony w pieluszce 🙂 bo stare premium care działały tak sobie …

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Magdalena

  A mój Franko chętnie zbada czy nowe premium care 3 dają radę zatrzymać jego kupsony w pieluszce ? bo stare premium care działały tak sobie …

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Ania

  My my my! Rozmiar 4 😀

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Kamila

  Chętnie przetestuję rozmiar 1

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Aneta

  Chetnie wezme udzial. Rozmiar 3

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Joanna

  Zgłaszam chęć na 3
  Mama Liliany

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Kinga i Fi

  Zgłaszamy się zgłaszamy bo Pampersy nowe chętnie przetestujemy ? 5 rozmiar
  Pozdrawiamy ciepło ?

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  aniabassa

  Zgłaszam 2!

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Magda

  Zgłaszamy się z Maksiem! Już 2. ?

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Sasaidka

  Zgłaszam się – rozmiar 4

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Ewelina

  Tester Antoś zwarty i gotowy do działania chętnie zmierzy się z nowymi Pampersami. Nosi rozmiar 3

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Magda

  7-tygodniowy Leoś chciałby przetestować rozmiar 3!

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Marta

  Razem z Kornelią zgłaszamy chęć testowania! Panienka nosi 3 ?

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Anna

  My poprosimy 5:)

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  MAGDA

  Zosia 5 miesięcy zgłasza się na testy trójek.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  AGN

  Zgłaszam się. Rozmiar 3 ?

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  izaiKornelka

  Chętnie przetestujemy nowe Pampersy – nosimy rozmiar 3

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Ania

  chętnie przetestuję rozmiar nr 2

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Joasia

  Zgłaszam się do testowania z córcia Antosią, prosimy o rozmiar 2.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Jolanta

  Razem z córeczką chętnie przetestujemy pieluszki rozm. 2 😉

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Kufajka

  Zgłaszamy się po rozmiar 3.
  Kasia i Ania

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Misia

  Nasz Jeremi chętnie przetestuje rozmiar 1;)

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Tata już dawno po "teście"

  A ja z innej beczki… Mamy test nowych Pampersów już za sobą i…. niestety ze smutkiem i żalem stwierdzamy, że ich obecność w naszym domu odeszła w niepamięć 🙁 Premium Care były naszym NR 1, zwłaszcza w różnego typu sytuacjach podbramkowych (kwaśna „zębowa” kupa parę razy dała się we znaki, ale zawsze „Złote Pieluchy” ratowały:) były przede wszystkim super oddychające i żadne inne dostępne na rynku pieluchy nie mogły się do nich umywać. A później nastała nowa era zielonych Care’ów i byliśmy załamani… O tym, że zostały „zmodernizowane” dowiedzieliśmy się ze strony Pampersa po tym jak zaczęliśmy szukać informacji co jest z nimi nie tak. Jak się okazało w żaden sposób nie zostało to nagłośnione przez Pampers. Co ciekawe nasze zdanie podzielało multum niezadowolonych rodziców domagających się niemal powrotu do starej wersji pieluszek 😛 jednak bez złudzeń wszyscy dostawali odpowiedź, że nowe pieluszki są i na pewno pozostaną. Z głównych problemów z nową wersją w porównaniu do starych to:
  – mniejsza chłonność (mała miała cały czas wilgotną pupę);
  – przez siateczkę przechodził wkład pieluszki i zbijał się w kuleczki w różnych miejscach (u dziewczynki uważam, że to znaczący problem bo właziły WSZĘDZIE) o ile sama siateczka może się sprawdzać u dzieci małych (rozmiar 1, 2) to w większych pieluszkach to już nie jest tak istotne – my używamy 4 i jakoś nie mieliśmy okazji „przetestować” przepuszczalności rzadkiej kupy przez siateczkę;
  – w kilku pieluchach na paczkę urwały się zapięcia (przy naprawdę niewielkiej sile – przy odklejaniu motylków po wyciągnięciu z paczki);
  – mocno odprowadzały wilgoć na zewnątrz (mocno wilgły ubranka małej).
  Ale ciekawostka, po wypełnieniu ankiety na stronie Pampersa i pozostawieniu komentarza dostaliśmy odpowiedź żeby złożyć reklamację jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z nowej „jakości” pieluszek. Mimo, że nie wierzyliśmy, że ma to jakikolwiek sens to byliśmy tak źli, bo zrobiliśmy w swojej nieświadomości większy zapas pieluch, że ją napisaliśmy. Do dzisiaj jestem pod tak wielkim wrażeniem jak pod tym kątem działa Pampers. Odpowiedzi były niemal natychmiastowe i w ciągu jednego dosłownie dnia dostaliśmy ostateczną odpowiedź, że reklamacja została uznana i zostaną nam zwrócone poniesione koszty zakupu. I rzeczywiście kilka dni później otrzymaliśmy przelew na konto. Do tego po jakimś czasie przyszła do nas paczka – oczywiście od Pampersa, a w środku znaleźliśmy list z przeprosinami i prośbą o wypróbowanie innego produktu, który może spełni nasze oczekiwania, a pod nim cała paczka Pants’ów.
  Naprawdę pod tym kątem inne firmy powinny się uczyć, bo w całej sytuacji pozostało tak miłe wrażenie, że nawet niezadowolenie i niechęć do nowych Care’ów nie zniechęciło nas do samej Firmy, która potrafi ludzko podejść do swoich klientów, którymi tak naprawdę są małe dzieciaki.

  • Odpowiedz 19 lipca, 2017

   Alicja

   Kurczaku ja używam Premium Care zielonych dla młodego od początku (rozmiar 5) i nie zauważyłam zmian na gorsze – dla mnie są dalej tak samo dobre ba specjalnie po nie jeżdżę na zakupy do piotra i pawła bo tylko tam są ;). Jeden jedyny probem jaki miałam z pampersami to przy jednej paczce złotych – w dodatku takiej z napisami cyrylicą odlepiały mi się rzepy właśnie, ale to była jedna paczka z resztą nie mam problemów. PRzykro mi że u was inaczej było. Natomiast co do podejścia Pampersa do klienta, troski o dzieciaki – ja jestem pod tak gigantycznym wrażeniem tego co widziałam w Centrum Badań i Rozwoju – a powolono mi obejrzeć naprawdę wszystko i zadawać naprawdę wszystkie pytania, że wszystkie inne marki powinny tak troszczyć się o swoje produkty jak oni. I żeby nie było mam porównanie – pracowałam w kontroli jakości jednego z dużych koncernów 😉

  • Odpowiedz 19 lipca, 2017

   Agap

   Całkowicie popieram negatywną opinię o nowych pampersach premium! Do wszystkich wad dodam tą, że odparzaly pupkę mojej niuni. A uzywaliśmy starej wersji tego produktu od urodzenia małej i tamte pieluszki były super, zero zastrzeżeń. Nowe pojawiły się jak mała przeszła na rozmiar 4 no i musieliśmy zrezygnować z tej marki. Siateczka jest okropna, przykleja się a pupa ciągle wilgotna. Także ja nie polecam ?

   • Odpowiedz 29 października, 2017

    Mfk

    Potwierdzam, że białe są nie do noszenia dla chodzących dzieci, bo ta tarka do warzyw, czyli siateczka robi ze skóry dziecka sito.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Natalia

  Rozmiar 3 ? przetestujemy i my ✌

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Prażanka

  Młodszy synek od urodzenia nosi Pampki i obecnie rozmiar 3 w użyciu:) przyda się nowa paczka!

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Mela

  Wrzesniowy Borys zglasza chec do testowania „Jedynek”.
  Zielona w temacie pampersow, kup i w sumie wszystkiego co z dzieciem zwiazane mama rowniez 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Ewelina

  My bardzo chętnie! Rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Karolina

  Chętnie wypròbujemy z Rozalką rozmiar 3. Może będą to nasze idealne pieluszki? 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Bożena

  Rozmiar 4+ chętnie przetestujemy

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Olimpia

  Chetna do testu rozmiar 1

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  plica

  poproszę 5 do testów dla małej Mi

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Selene

  Ja bym była chętna ale mój syn, ku mojemu ogromnemu żalowi, dostał w 8 mcu życia uczulenia na Papmersa… nie wiem jakim sposobem bo wcześniej tylko ich używaliśmy a tu nagle masz. Może coś zmienili w składzie, może jemu się coś odmieniło, nie wiem. Niedawno w awaryjnej sytuacji założyłam mu od kogoś Pampersa Pants i to samo 🙁

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Kasia

  Z chęcią przetestuję, rozmiar 1

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Ania J

  Mama i Dominik rozmiar 5 😉

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Sylwia

  Razem z Majeczką poprosimy o rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Agnieszka

  Zgłaszam chęć udziału w testach, rozmiar 3 poproszę:)

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Izabela

  Helcia chętnie weźmie udział w teście. Kochane ciałko rozmiar nr 2.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Alalkarka

  Poproszimy z Mikołajkiem romiar 4!

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Joanna

  Zgłaszam chęć rozmiar 4 lub 5

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Krysia

  Dzień dobry 🙂 Również się zgłaszam. Córka nosi rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Igorek

  Chętnie przetestuje 3 ;D

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Justyna

  Z checia przetestujemy pieluszki z synkiem Natankiem?

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Jasio

  i ja chętnie przetestuję! Rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  tania

  Dzień dobry ja również się zgłaszam numer 3

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Joanna

  Sebastianek z chcecie przetestuje pampersy i da uczciwą recenzje a mama wypełni ankietę 🙂 rozmiar 4lub 4+ 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Julia

  Chętnie przetestujemy :). Rozmiar 4.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  wazka

  Ja i moje Latorośle chętnie przetestujemy jedynki i/albo piątki 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  krystyna

  29 lipca mam termin porodu i właśnie zastanawiam się nad wyborem pieluszek.Może uda mi się właśnie te przetestować.Chętnie przetestujemy chętnie 1

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Luiza

  jestem w oczekiwaniu na córeczkę i chętnie sprawdzimy czy nowe Pampers są super.
  rozmiar 1 bedzie idealny dla mojej małej damy

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Paocka

  Bardzo chetnie przetestuje rozm 4 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Dagmara

  Ja poproszę 5 lub 6

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Gabrysia

  Zgłaszam chęć testowania – 4 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  monia

  Zgłaszam się rozmiar 5

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Sobieraj

  Bardzo chętnie Oliwka przetestuj? 🙂 a mama z opiniuje. Rozmiar 4 😀

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Mamuniusia

  Gotowi do testowania.Mam 15 miesięcy i jestem dużym chłopcem.Nosze 5.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Dominika

  Z chęcią przetestujemy rozmiar 4

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Marta

  Zgłaszam się. Rozmiar 1. Pozdrawiam 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Justyna

  Chętni do testu pampersów rozmiar 3.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Magdalena

  Z przyjemnością zgłaszam chęć! 🙂 prosimy o 2 🙂 mam też blog i dużo czasu na ankiety! 🙂 miłego dnia :-*

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Kinga

  Chętnie byśmy 3 przetestowały z młodą ?

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  mama dwóch dziewczynek

  Bardzo chętnie przetestujemy pieluszki. Proszę o wysłanie rozmiaru 2.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Marta

  Zgłaszam chęć

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Anna

  Chętnie przetestuję rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Bożena

  Z Mają przetestujemy rozmiar 3

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Barbara

  Z Pawełkiem przetestuję rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Roksana

  Jestem gotowa do przetestowania pieluszek Pampers nr 3! 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Roksana

  Chętnie wypróbuję pieluszki nr 4 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Roksana

  Zgłaszam się razem z Antosiem do testowania pieluszek nr 4 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Edyta

  Z chęcią weźmiemy udział w testach , rozmiar 4

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Klaudia

  Bardzo chętnie weźmiemy z synkiem udział w testach 🙂
  Kacperek melduje, że chętnie przetestuje pieluszki w rozmiarze 1 🙂
  Pozdrawiamy

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Terenia

  Chetna do testowania rozmiar 3

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Świeżo upieczona Mama Agnieszka

  Nic co ludzkie nie jest nam obce 😉 Razem z moim Małym Szkrabem chętnie przetestujemy rozmiar 1.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Renata

  Zgłaszam sie na 4 🙂

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Remia

  A u nas pampersy były super do rozmiaru 4+ potem ciągle przeciekały (z różnych paczek), mimo że wcześniejsze prawie wcale, teraz jest szansa, że niedługo pożegnali pieluchy na dzień… Ale tylko do stycznia. 🙂 I na pewno na początek pójdą premium care.

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Ewa

  Chetnie przetestuję, rozmiar 3

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Monika

  Moja Natalka bardzo by przetestowala rozmiar1

 • Odpowiedz 19 lipca, 2017

  Stefan

  Chetnie przetestuje pampersy na mojej corce. Rozmiar 4+.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Weronika Klewek

  Moja 8 miesięczna dupka w rozmiarze 3 jest chętna na testy razem z mamą. Chętnie przetestujemy, ocenimy i opinię wystawimy ?

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Magda

  Bardzo chętnie przetestuję rozmiar 3. Pozdrawiam 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Karolina

  Zgłaszam się do testowania, rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Młoda

  Tez chciałabym przetestować, rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Leady Dana

  Z przyjemności zglaszamy swoja gotowość i chęć do testowania pieluszek Pampers rozmiar 5

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Nikola

  Bierzemy udział w testowaniu 🙂
  Królewicz Wojtuś nosi rozmiar 2 😀

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Jessica

  Zgłaszamy się do testowania. Leonem chętnie przetestujemy nowe pieluszki. Kto wie może te będą w końcu odpowiedzią na potrzeby mojego dziecka.

  • Odpowiedz 20 lipca, 2017

   Jessica

   Zgłaszamy się do testowania. Razem z Leonem chętnie przetestujemy nowe pieluszki w rozmiarze 4. Kto wie może te będą w końcu odpowiedzią na potrzeby mojego dziecka.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Marteczka

  Chetni na rozmiar 1 😉

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Barbara Maczuga

  Zglaszam sie do testowania i z wielka radiscia przetestujemy rozmiar 2.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Lidia

  Chętnie przetestuję roz. 2 i napiszę opinię 😉

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Ewelinkaa

  Zgłaszam się po rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  magdasz011

  Chciałabym przetestować, a raczej moja córeczka Gabrysia pieluszki Pampers rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Tamaara

  Witam serdecznie również zgłaszam swoją chęć udziału w testowaniu zestawu z rozmiarem 1. Pozdrawiam

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Basia

  Ja i Teoś gotowi do testów! ? Rozmiar 4.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  AniaJ

  Chętnie przetestuje z moim 3-miesieczniakiem 🙂 rozm 2

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Krzysiek

  Z chęcią sprawdzę z synkiem 4

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Karolina

  Poprosze 3, uzywamy tych zwykłych zielonych chetnie byśmy wypróbowali premium care bo niby czym sie różnia napewno cena?!

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Beata Maria P.

  Nasze obecne pieluszki przemakaja i chcemy wymienić je na inne dlatego z chęcią przetestujemy Premium Care rozmiar 4.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Beata

  Zgłaszam chęć udziału w teście 🙂 będzie nam niezmiernie miło poznać pieluszki pampers w rozmiarze 1 i wyrazić opinię na ich temat ,dzieląc się spostrzeżeniami z innymi mamami 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  cammon_

  Zgłaszam chęć udziału. Rozmiar nr. 5. Napisze opinię. 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Paulina

  Majeczka chetnie przetestuje Pampersy rozmiar 2 🙂 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Justyna

  Z chęcia przetestuję i sumiennie zrecenzuję pieluszki PAMPERS Premium Care rozmiar 3 🙂
  Buziaki :*

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Karolaa

  Ja również zgłaszam kandydaturę 🙂 rozmiar 5 🙂 <3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Mama Filipka

  moj Synek ma już 3 miesiące, jest dużym chłopcem…ja ciągle nie mogę znaleźc dla niego odpowiednich pieluszek. chętnie przetestuje pampers 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Magdalena

  Chciałabym przetestować wracam ze swoim maluszkiem rozmiar 1 lub 2

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Ewa

  Z wielka ochotą przetestujemy te pampersiki, Maciuś sprawdzi je osobiści

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  MADZIA33343

  Rozmiar numer 5 bardzo chetnie przetestować moja córcia chce 😉

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Daria Sankiewicz

  Zgłaszam się :). wybieram rozmiar 1

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Jolanta M.

  Basia gotowa do testów. Rozmiar 4. Artykuł bardzo mi sie podoba. Wyjaśnienia i testy super. A to ile kto uzywa to jego sprawa. Pozdrawiamy

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Karolina

  Mama z małą Agnieszką gotowe do testów 🙂 rozmiar 4 🙂 ciekawa jestem czy pobiją nasze dotychczasowe pieluszki 🙂 chętnie prześlemy porównanie 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Aga

  Dzień Dobry. Chętnie przetestujemy z Tymonkiem pampersy. Dziś kończy 4 miesiąc. 6,5 kg:D Rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Marcin

  O córeczkę ciągle dbam i o pieluszki dla niej tutaj zagram(POPROSZĘ:)
  A POPROSZĘ ROZMIAR 1 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Lena88

  Zgłaszam się:) rozmiar 4

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Aleksandra

  Razem z Lili chętnie przetestujemy rozmiar 2

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Monika K

  Z checia przetestujemy 1ki:) jestem bardzo ciekawa jak bardzo sie zmienily odkad urodzilam starsza corke(5lat temu).

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Aśka

  zgłaszam chęć udziału w testowaniu ulepszonych „pamperów”:) i zaklepuję rozmiar 1.

  pozdrawiam 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  askap7

  Zgłaszam się na ochotnika, rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Aleksandra

  Szymonek bardzo chetnie przetestuje rozmiar 4?

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Agnieszka

  Różyczka 1.5 roczna chętnie przetestuje pieluszki w rozmiarze 5 ☺agusia

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Monika

  Z miła chęcią przestestujemy. ☺ od poczatku używamy pampersow firmy pampers ☺ Ale z miłą chęcią założymy pampers premium Carre ☺ rozmiar 4

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  justyna

  Testowaliśmy już różne pampersy może teraz uda się z Pampersa 🙂
  Prosimy o rozmiar 5

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Karolao

  Bardzo chętnie weźmiemy udział w testach z córką, rozmiaru 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Magdalena Ś.

  Chętnie przetestuję te w rozmiarze 3. Po tym, jak dziś o 4 nad ranem szorowałam łóżeczko straciłam już nadzieję, że jakiekolwiek pieluchy są w stanie wytrzymać 😉

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Maruder

  Dzień dobry, chętnie przetestujemy z córcią Pampersiki, gdyż nie ukrywam, z dotychczasowych nie jestem w pełni zadowolona. Hania nosi rozmiar 3 i bardzo by się cieszyła z nowych pieluszek:)

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Renata W.

  Jesteśmy gotowi z synkiem na testowanie pieluszek w rozmiarze 1. Olek jutro skończy dopiero 3 tygodnie 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Misia

  Ja te chętna z córką 🙂 Rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Magda

  Chetnie z coreczka przetestujemy pieluszki Pampers rozmiar 1?

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Natalia

  Jestem początkującą mamą i na razie córka używa rozmiaru 1 innej firmy, jestem ciekawa czy Pampersy faktycznie będą takie dobre, bo z obecnych nie jestem zachwycona..Przydałoby się wsparcie dla młodej niedoświadczonej mamy 😉
  Dlatego byłoby mi miło przetestować rozmiar 2 ! 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  weronika_fun

  Melduję gotowość do testu 😉 rozmiar 2

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Magdalena

  Zglaszam chec testowania pampers rozmisr 1.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  MagdalenaS

  Witam, bardzo chętnie przetestujemy pampersy 🙂 nie wiem tylko czy są jakieś ograniczenia co do rozmiaru jeśli nie to my obecnie używamy 4 pozdrawiamy serdecznie i czekamy na wieści 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Aneczka

  Niedawno powitaliśmy kolejnego małego mężczyznę w naszym życiu 🙂 Chętnie przetestujemy pieluszki, bo maluszek ma AZS i skazę białkową, podobnie jak jego starszy brat przedszkolak i niestety, dobór pieluszek (podobnie jak diety dla mnie, żebym mogła karmić piersią) to karkołomne i nie zakończone nadal zadanie. Synek nosi rozmiar 1.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  renata019

  jesteśmy w trakcie oczekiwania na naszego syneczka. idealnie przydadzą się do wytestowania w roz. 3 . ponieważ w roz. 2 mamy spory zapasik 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Monika

  Zgłaszam się. Rozmiar 3 .chetnie sprawdzę czy są lepsze

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Daria

  Chętnie przetestujemy rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Wiola G.

  Z checią wezmę udział, bardzo ładnie poprosze o rozm.2

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Julia

  Przetestuję Pampersy rozmiar 1 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Rosemary

  Zgłaszamy gotowość przetestowania pieluszek Pampers Premium Care w rozmiarze 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Jolka

  Prosimy o możliwość przetestowania pieluszek rozm. 2.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Olivia

  Chciałabym przetestować z córeczką pieluszki Pampers rozmiar 2

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Barbara Trybuś

  Z ogromną chęcią przetestuję te pieluszki , byłoby mi niezmiernie miło gdybym została wybrana do tego testu z moim synkiem Kamilem rozmiar 4 . Trzymam kciuki, pozdrawiam

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Martyna

  Witam biorę udział! 4 ?

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Olka

  Zgłaszamy się 🙂 rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  KASIA

  CHĘTNIE PRZETESTUJEMY Z AMELCIĄ PAMPERSY ROZMIAR 3 I PODZIELIMY SIĘ OPINIĄ I EFEKTAMI;

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Bernadeta

  Poproszę rozmiar 3 zglaszamy się z Mikołajkiem;

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Martyna Sara

  Zgłaszamy się i my 🙂 Panna Sara zainteresowana rozmiarem 3.
  Pozdrawiamy 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Natalia

  Melduje, że jestem chętna do testowania 🙂 interesowałby mnie rozmiar 2. Pozdrawiam

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Anna K-G

  wraz z moją Basią chętnie przetestujemy rozm 3 pieluszek:):)

  Anna K-G

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Marta Damian

  Zglaszam chec testowania rozmiar 1 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Natka

  Bardzo chętnie przetestuję my z Gabrielkiem 4-ki 😉 i oczywiście napiszemy swoją opinię.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  agnieszka

  1 poproszę dla nowej dzidzi

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Ewkowska

  Bliźniaki zgłaszają się na rozmiar 1 a starszy synek na 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Dawid

  Rozmiar 1.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Jagódka

  Chętnie przetestujemy z Fabiankiem rozmiar 5 ?

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  paolka

  Zgłaszam się do testowania rozmiaru 3 🙂
  Uwielbiam ankiety więc to będzie dla mnie przyjemność 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  magdalenka

  Chętnie przetestujemy z Pati rozm. 4

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Ewelina Chmielewska

  Chętnie przetestujemy rozmiar 1

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Ilona

  Z przyjemnością weźmiemy udział w teście? rozmiar 3?

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Izaaa898989

  I my chętnie przetestujemy pampers nr 2 i recenzję napiszemy 😉

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Konrad

  Z chęcią przetestujemy i my:)
  Dla Adrianka rozmiar 3 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Kondzio

  Zgłaszam się do testowania, rozmiar 4 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Karolina Kacperek

  Witam chętnie z moim drugim synkiem wyprobujemy pampersy rozm 2 i napiszemy rzetelną opinię ☺

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  gosiahe

  Rozmiar 2

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  kaska

  Chetnie przetestuje. Synek skaczyl roczek i nosi 4

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  kaska

  Przetestuje 4

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Grażyna

  Zgłaszam chęć przetestowania. Stosujemy 4.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  tokarkaaa

  Pragniemy wziąć udział w testowaniu. Za kilka dni zostaniemy rodzicami, kompletujemy wyprawkę, brakuje nam tylko pieluszek, chętnie sprawdzimy ich jakość i zrecenzujemy 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  agnieszka

  Z wielką chęcią przetestujemy ,szczerze opiszemy i podzielimy się swoją opinią z innymi .Do testów wybieramy roz 1 dla Julci i roz 3 dla Olafa

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Inkas

  Melduję chęć uczestnictwa w testach rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Inia

  zgłaszam się, jako przyszłą mama. poproszę 1. 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Gosia

  Moj synek Ksawery chetnie przetestuje rozmiar 4.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Anton

  Gotowi do testów, rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Jolanta

  Chętnie wypróbuję i wystawię opinię dla rozmiaru 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  ania

  chcemy testowac;) 4 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Kasia

  Chętnie córka przetestuje rozmiar 3 ?

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Monika

  Zgłaszam się i ja. U nas rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Nina

  Rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Dawid

  Poprosimy o rozmiar 3

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Enka_wsp

  Bardzo chętnie z naszym szkrabem przetestujemy pampersy w rozmiarze 3. 🙂
  Do nowości chętnie lgniemy, wszystko szybko testujemy. I opinię swoją damy dla każdej super mamy.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Kinga

  Spróbujemy i My, i staniemy w kolejce o rozmiar 4.
  Pozdraiwamy i na wyniki czekamy 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Marzena

  Chętni na testy rozmiar 5

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Katarzyna

  Chętnie wezmę udział. ? rozmiar 3 🙂 ciekawe,czy rzeczywiście nie przeciekają przez całą noc 😉

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Agnieszka

  Chętnie przetestuje rozmiar 2.

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Marcelina

  Mała Laurka chciałaby przetestować rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 20 lipca, 2017

  Monika

  chętna do testowania rozmiaru 5 🙂

 • Odpowiedz 21 lipca, 2017

  Magdalena

  Zgłaszamy z 3-miesięczną córeczką chęć wypróbowania pieluszek – poprosimy rozmiar 3. Będziemy badać, oglądać, dotykać, będzie super zabawa przy tym a potem bardzo chętnie podzielimy się naszymi spostrzeżeniami 🙂

 • Odpowiedz 21 lipca, 2017

  Anna

  Ładnie proszę o rozmiar 4 🙂

 • Odpowiedz 21 lipca, 2017

  OLA

  Chętnie przetestuję pieluszki w rozmiarze 3

 • Odpowiedz 21 lipca, 2017

  Agnieszka

  Mam chęć na rozmiar 4,Adaś 😉

 • Odpowiedz 21 lipca, 2017

  Karolina

  Franuś, 2 miesiące rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 21 lipca, 2017

  Renata

  Bardzo chętnie przetestuje z moją wrażliwą na mokro córeczką pampersy. Nosimy rozmiar 5. Pozdrawiamy serdecznie.

 • Odpowiedz 21 lipca, 2017

  Karolina

  Ja testować nie będę, ale mój Pierworodny chętnie sprawdzi rozmiar 4. Pozdrawiam

 • Odpowiedz 22 lipca, 2017

  Dominika z Łucją

  Zgłaszam chęć. Rozmiar 2.

 • Odpowiedz 23 lipca, 2017

  Anita

  Przetestuje z Jasiem rozmiar 2

 • Odpowiedz 23 lipca, 2017

  Sylwia

  Przetestuję rozmiar 1

 • Odpowiedz 27 lipca, 2017

  krzysztof

  Zglaszam sie rozmiar 0

 • Odpowiedz 31 lipca, 2017

  Kasia

  Chętnie przetestujemy z Kubą rozmiar 2 🙂

 • Odpowiedz 9 sierpnia, 2017

  Lukas

  Od razu mogę powiedzieć że wszystkie pieluszki z taką siateczka na tyłek mojego synka są niefajne. Przykleja się toto do tyłka i tylko podraznia…

Leave a Reply